ru ua

Пожежа в Кемерово: вчителька розповіла, чому покинула і не змогла врятувати дітей

Пожежа в Кемерово: вчителька розповіла, чому покинула і не змогла врятувати дітей Фото: twitter.com/a42.ru

В пожежі загинув майже весь клас

У жахливій трагедії в Кемерово загинув майже цілий клас дітей. Хлопців із селища Трещевский Кемеровської області привезли на екскурсію в місто. У пожежі виявилися сім учнів школи селища, шестеро з них загинули. У мережі з'явилася інформація, що вчителька замкнула дітей під час кіносеансу, а сама пішла за покупками. У підсумку, під час пожежі, вони не змогли вибратися і загинули. Сама педагог Оксана Євсєєва розповіла про події, передає mk.ru.

Євсєєва підтвердила, що, дійсно, поки діти перебували на сеансі, її не було з ними поруч.

"Ми їх проводили, заглянули в зал, там були одні діти, ходили білетерки. Ми порахували, що дівчатка вже досить дорослі, їм по 11-12 років", - розповіла вчителька.

За її словами, вчителі залишили дітей, але нікуди з центру з батьками не пішли, тільки спустилися на перший поверх.

Жінка заперечує звинувачення в тому, що вона замкнула двері в зал кінотеатру, і саме це не дало жодного шансу дітям, які згоріли живцем.

"Коли ми садили дітей в кінозалі, двері ніхто не закривав. Потім вже дізналися, що, коли почалося задимлення, одна з дівчаток написала своїй няні: вони не можуть вибратися, тому що двері зачинені", - каже педагог.

Євсєєва уточнила, що вона з іншими дорослими намагалася врятувати дітей.

"Коли ми кинулися нагору, весь другий поверх вже був задимлений. На третій поверх нас просто не пустили. Охоронці сказали: "Ви там не зможете перебувати без масок і протигазів і просто загинете", - розповіла вона.

Раніше повідомлялося, що в пожежі в торгово-розважальному центрі в Кемерово (Росія) загинула 41 дитина. Всього в результаті пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" загинуло 64 людини.

Хайп-таксі #12: "З чого треба почати змінювати країну" (фото: РБК-Україна)