ru ua

Пожежа в одеському таборі "Вікторія": прокуратура підтвердила результати ДНК загиблих дітей

Пожежа в одеському таборі "Вікторія": прокуратура підтвердила результати ДНК загиблих дітей Фото: eparhiya.od.ua

Незалежні експерти запевнили, що тіла дітей не були переплутані

Незалежні генетики підтвердили попередні результати ідентифікації ДНК загиблих під час пожежі в одеському таборі "Вікторія" дітей. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ідентифікація трьох тіл дітей, загиблих під час пожежі у "Вікторії", одеськими експертами була проведена правильно. Зазначена експертиза ще триває, вона є комісійною, це значна за обсягами експертиза, однак питання щодо ідентифікації вже вивчене", – заявила прес-секретар прокуратури Одеської області Інна Верба.

Аналіз, до якого залучали незалежних генетиків з Дніпра, проводився в Харкові.

Відео: Незалежна експертиза підтвердила результати аналізів ДНК (YouTube/ТСН)

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня 2017 року сталася пожежа в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі. Згоріла двоповерхова дерев'яна будівля, в результаті чого загинуло троє дітей. Ще двоє потрапили до лікарні. У лютому фахівці провели ексгумацію тіл загиблих, оскільки у батьків виникли підозри, що тіла дітей переплутали і поховали не в своїх могилах.

Раніше Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід інспектору ГУ ДСНС в Одеській області у справі про пожежу в таборі "Вікторія".