"Я думаю, він патріот": Познер відважив комплімент Путіну

Познер відважив комплімент Путіну
Володимир Путін і Володимир Познер (Колаж РБК-Україна)

За словами Познера, Путін прагне, щоб люди поважали Росію

Російський журналіст Володимир Познер назвав президента РФ патріотом і дав йому компліменти. Свою точку зору він озвучив в інтерв'ю "Собеседник" і сказав, що згоден з думкою Путіна, що любов до батьківщини важливіша, ніж освітній процес.

"Я думаю, що Путін патріот. Адже він не каже: "Ми краще за всіх, ми вище всіх". Він прагне до того, щоб Росію поважали, щоб країна була сильною, щоб народ жив добре. Але він відчуває опір. Зокрема, серед інтелектуальної еліти. А з приводу патріотизму я вам ось що скажу. Ось запитаєш людини, де ви відпочивали, і отримуєш щиру радість з приводу того, що вдалося відпочити там, де немає співвітчизників. Ось що це? Щоб француз чи американець так сказав - та ніколи", - заявив він.

Також Познер зізнався, що раніше дуже вірив у радянську систему.

"Я її захищав, я був потужним і переконливим пропагандистом саме тому, що вірив. І я пам'ятаю, з якими стражданнями я розлучався з цією вірою... Пропаганда, якою я займався багато років, це мій гріх. Це не було помилкою, я робив це свідомо. І навіть коли став сумніватися (а перший справжній удар по цій моїй вірі був у 1968-му, Прага), я все одно продовжував. Поки не стало зовсім несила, і я не зрозумів, що я знищую себе. Але це ж дико важко визнати і пережити. І я намагаюся цей гріх спокутувати. І буду намагатися до кінця свого життя", - заявив він.

Нагадаємо, що у Путіна відмовилися відповідати на питання Познера про атеїзм.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся