ua en ru

"Практики у тебе більше не буде": мережа вразила історія бійця АТО, повішеного після прийому у психолога

"Практики у тебе більше не буде": мережа вразила історія бійця АТО, повішеного після прийому у психолога Фото: УБС (УНІАН)

Знайомі жінки порадили показати чоловіка фахівцю

У мережі розповіли історію про бійця АТО, який покінчив життя самогубством після відвідування психолога. Про цю трагедію написав на своїй Facebook-сторінці психолог Валерій Довженко.

"Я одну річ скажу. Тільки не ображайтеся. Сьогодні прийшла дружина бійця з дитиною, хворою на бронхіальну астму. Їй самій треба операцію робити. Приїхали вони з району. Хтось з місцевих порадив їй звернутися до "дуже харошєго психолога", що має практику в Полтаві. Боєць, колишній командир мінометного розрахунку, кожну ніч підривався з ліжка і бігав по хаті, шукаючи притулок. Коли він приходив до тями, пояснював дружині, що сепари ввижалися. В госпіталь ветеранів не звертався, вважаючи, що здоровий і лікувати тіло - сенсу немає", - описав ситуацію Довженко.

Після відвідування психолога боєць накричав на дружину, а потім вчинив суїцид.

"Дружина вмовила його сходити до "дуже харошєму психолога". Він сходив. Через 3 хвилини вийшов і накричав на дружину, типу, "куди ти мене привела? Щоб я небо намалював і відповів, якого кольору трава восени?" Потім вони приїхали додому. Він одягнув форму і повісився. Су*а! Твоє щастя, що дружина ні в яку не дає ні твого номера телефону, ні твого імені. Але повір! Коли я тебе знайду, кістьми ляжу, але практики у тебе більше не буде. Упевнений, ти прочитаєш!" - підсумував Довженка.

"Практики у тебе більше не буде": мережа вразила історія бійця АТО, повішеного після прийому у психолога

Скріншот (Facebook/ВалерийДовженко)

Користувачі мережі прокоментували трагедію.

"Яка трагедія", - написала Жанна Кулішова.

"Ну, не знаю, на скільки правильно вішати на психолога таку відповідальність.. Біда, горе, але не факт, що він би цього не зробив і без відвідування психолога", - прокоментувала Ілона Джанаєва

"До автора: Ви - молодець; таким психологам треба не давати спуску", - прокоментувала Наталія Гарильская.

"Практики у тебе більше не буде": мережа вразила історія бійця АТО, повішеного після прийому у психолога

Скріншот коментарів (Facebook/ВалерийДовженко)

Читайте також у Черкасах поліцейські відрадили молодого чоловіка від самогубства.