ua en ru

Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото)

Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото) Колаж РБК-Україна

В РФ "нагородили" уродженця Севастополя

Командиром нового фрегата Військово-морського флоту Росії "Адмірал Макаров" став капітан другого рангу Григорій Брєєв, який навесні 2014 року зрадив Україну. Про це повідомляє "Думська".

За даними видання, Брєєв брав участь в церемонії підняття прапора на кораблі, яка відбулася 27 грудня на суднобудівному заводі "Янтар" в Калінінграді. Зазначається, що "Макаров" був включений до складу 30-ї дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту РФ з базою в окупованому Севастополі.

Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото)Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото)Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото)

Фото: Церемонія в Калінінграді (dumskaya.net)

Капітан другого рангу Брєєв народився 31 січня 1979 року в селищі Кирнасівка Вінницької області. З 1996 року служив в Збройних силах України. Закінчив Академію військово-морських сил імені Нахімова. Командував корветами "Луцьк" і "Тернопіль". Остання посада, яку Брєєв обіймав у ВМСУ, - заступник командира Севастопольської військово-морської бази.

Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото)

Фото: Григорій Брєєв (ok.ru/profile/512851656999)

Зрадник України став командиром нового фрегата ВМФ Росії (фото)

Скріншот сайту (myrotvorets.center/criminal)

У березні 2014 року Брєєв зрадив присягу народу України і перейшов на сторону російських окупантів. На нього відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 408 КК України (дезертирство).

До речі, кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України.