Представники УГКЦ поговорили про російської агресії з Папою Римським

Неділя 06 березня 2016 09:23
Представники УГКЦ поговорили про російської агресії з Папою Римським
Фото: Зустріч представників УГКЦ з Папою Римським

Святослав Шевчук після зустрічі з Папою Франциском переконаний, що понтифік почув його прохання про допомогу

Напередодні 70-ї річниці Львівського псевдособору Глава Української Греко-Католицької Церкви та члени Постійного Синоду приїхали в Рим, щоб зустрітися зі Святішим Отцем Франциском, Папою Римським. Про підсумки зустрічі з Папою Римським йдеться на інформаційному ресурсі УГКЦ.

"Ми підтверджуємо те, чого не зміг зламати тоталітарний режим, - спілкування з Римом і Вселенською Церквою", - заявив Святослав Шевчук.

Українська делегація закликала серед іншого "допомогти припинити війну і полегшити гуманітарна криза, викликаний російською агресією проти України". Блаженніший Святослав зазначив, що неоголошена війна на Донбасі вплив на життя п'яти мільйонів людей і призвела до десятки тисяч смертей.

"Я сказав святішого отця: народ страждає, ваша святосте, і чекає ваших обіймів. Папа Франциск дав чітко зрозуміти, що буде діяти", - зазначив глава УГКЦ.

На думку Святослава, для українців різних конфесій Папа Римський є глобальним моральним авторитетом, який говорить правду.

"Ми приїхали підтвердити нашу єдність зі святим отцем і попросити його допомогти людям, які страждають в Україні. Тато нас почув", - додав він.

Папа Франциск під час зустрічі запевнив також, що ніхто не буде вирішувати екуменічні питання ціною Східної Католицької Церкви.

Нагадаємо, що громадяни України обурилися позицією Папи Римського по війні в Україні. Українці сподіваються, що Ватикан все ж розділяє позицію світової спільноти.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся