PRESSZVANIE відкрив результати голосування

PRESSZVANIE відкрив результати голосування
Фото: PRESSZVANIE 2017

Стали відомі імена переможців PRESSZVANIE 2017

17 червня відбулася 12-я церемонія нагородження конкурсу PRESSZVANIE, на якій були озвучені результати відкритого голосування.

За підсумками голосування перші місця посіли:

 • Олександр Пасховер, номінація "Економічна політика: фінанси, інвестиції" і номінація "Кращий фичер";
 • Оксана Пирожок, номінація "Агропромисловий комплекс";
 • Андрій Писаревський, номінації "Гірничо-металургійний комплекс";
 • Марія Бровинська, номінація "Споживчі ринки";
 • Наталія Шевченко, номінація "Промислове виробництво";
 • Ніна Глущенко, номінація "Телекомунікації та ІТ";
 • Денис Кацило і Ольга Бистрицька, номінація "Транспорт";
 • Ігор Маскалевич, номінація "Енергетика";
 • Марія Ксендзик, номінація "Відкриття року";
 • Дарина Дергунова, номінація "Кращий репортаж";
 • Дмитро Кузьмін, номінація "Кращий редактор";
 • Компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна», номінація "ргеѕѕЗНАНИЕ"

Оцінки Журі по кожному номінанту відкриті для перегляду на сайті конкурсу.

"Конкурс PRESSZVANIE завжди вигідно відрізнявся тим, що надавав можливість проголосувати відкрито і прозоро журналістам і представникам бізнесу. Навіть самі гострі критики не можуть заперечувати факту, що інтернет-голосування – це кращий з існуючих способів визначити кращих і виключити вплив спонсорів. Спостережна рада і надалі буде робити все від нього залежне, щоб зберегти цю унікальну особливість конкурсу", - зазначив Валентин Королько, голова Наглядової Ради конкурсу PRESSZVANIE, доктор філософських наук, завідувач кафедри теорії і методики зв'язків із громадськістю Києво-Могилянської академії.

Згідно методології конкурсу, представники Журі голосували за 10-ти бальною шкалою не менше ніж за 2/3 номінантів в окремо взятій номінації з забороною голосувати за себе і "своїх" у межах одного видання.

"Голосування відбувалося в реальному часі, в строго відведений період: для кожної номінації відведена окрема інтернет-сторінка, що представляє собою таблицю номінантів. Представнику Журі необхідно було зайти в особистий кабінет і поставити оцінку учаснику. Переможцями стали журналісти, що отримало найбільшу кількість балів. Загальна кількість балів по кожному номінанту визначається як наведене середнє арифметичне із забороною. Це означає підсумовування всіх балів, які поставили номінанта члени Журі, і ділення одержаної суми на кількість членів Журі, які проголосували за конкретного номінанта", - прокоментував Анрій Буркеня, керівник конкурсу PRESSZVANIE.

PRESSZVANIE відкрив результати голосування

Більш детально ознайомитися з системою оцінки та підрахунку голосів можна за адресою.

Імена всіх призерів доступні на сайті конкурсу в розділі "Результати".

За новинами слідкуйте на сайті конкурсу на сторінці Facebook.

Довідка:

Конкурс PRESSZVANIE діє в Україні з 2004 року і є показником лідерства та професіоналізму в журналістиці. Щорічно премія нагороджує кращих ділових та суспільно-політичних журналістів України. Особливістю премії є відкрите та прозоре голосування.

Компанії-партнери конкурсу: Смарт-Холдинг, Інтерпайп, DuPont Pioneer, Метінвест, PepsiCo, Альфа-Банк, E-data, ДТЕК, Астерс, Хортиця, Lamoda, Huawei, Концерн Галнафтогаз.

Інформаційні партнери: РБК-Україна, газета "Бізнес", Новий Час, програма Перша Шпальта, MMR, "Деловая столица", "Власть Денег", "Українські новини", Depo.ua, ЛІГА.net.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся