ua en ru

"При Україні легше жилося": героїня ролика з Медведєвим скаржиться на життя в окупації

"При Україні легше жилося": героїня ролика з Медведєвим скаржиться на життя в окупації Фото: Дмитро Медведєв (government.ru)

Героїня ролика з Дмитром Медведєвим змінила думку про Україну

Кримська татарка Ганна Буянова, яка стала зіркою ролика з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, в якому він говорить фразу "Грошей немає, але ви тримайтеся", скучила по Україні. Про це повідомляє "Нова газета".

"Я ж не тільки від себе до Медведєва пішла. У нас на ринку люди, колектив. Мене попросили: ось приїде прем'єр, треба йому про пенсії сказати. Не в однієї мене проблема. Коли він приїхав, людей до нього не пускали. Але я Феодосію знаю добре, і пройшла через двори на Айвазовського. І вийшла прямо туди, де у нього автомобіль зупинився. Він побачив, що я так нахабно прорываюсь, і сказав охорони розійтися", - сказала вона.

У той же час Буянова розповіла, що навіть після скарг Медведєву, жити не стало краще.

"Сказали, що 11000 буде. Але в результаті в квітні минулого року зробили тільки надбавку до прожиткового мінімуму. І тепер замість 8058 рублів я отримую 8 500. Але це не індексація", - підкреслила пенсіонерка.

Більш того, жінка перестала приховувати своє розчарування в Росії.

"Треба сказати, при Україні легше жилося. Гривня була тверда, а рубль... якийсь порожній опинився", - сказала Буянова.

"При Україні легше жилося": героїня ролика з Медведєвим скаржиться на життя в окупації

Фото: Анна Буянова (Іван Жилін/Нова газета)

До речі, нижня палата парламенту Росії проголосувала за кандидатуру Дмитра Медведєва на посаду голови уряду. За призначення його прем'єром проголосували 374 депутати, 56 висловилися проти.

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві (video.rbc.ua)