ru ua

"Доведеться знести": російський опозиційний політик розповів про майбутнє Керченського мосту

"Доведеться знести": російський опозиційний політик розповів про майбутнє Керченського мосту Фото: Керченський міст (most.life)

За його словами, Росія заплатить за знесення цього мосту

Російський опозиційний політик Костянтин Боровий розповів, що буде з Керченським мостом, коли окупований Крим повернеться до складу України. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

За його словами, росіяни на даний момент не розуміють, що незаконно побудований путінський міст доведеться знести.

"Немає абсолютно ніякої різниці, побудували Керченський міст або не побудували. Адже він – пропагандистська акція. Звичайно, тепер повідомлять, що Росія з'єднана з Кримом по мосту. Це абсолютно пропагандистський ефект, його Кремль і домагається", - говорить Боровий.

Він вважає, що особливої потреби в мосту немає, тому що економічно Крим – ізольована територія.

Костянтин додав, що немає нічого принципово нового в зв'язку з запуском мосту, окрім пропагандистського ефекту.

"Запустять, потім через деякий час організують акцію запуску на повну потужність, потім будуть урочисті проїзди... Але гроші, витрачені на цей міст, не окупляться ніколи. Так само, як і гроші, які в Росії витрачаються на мілітаристську пропаганду. Але вони і не повинні окупатися", - каже росіянин.

"Доведеться знести": російський опозиційний політик розповів про майбутнє Керченського мосту

Фото: Керченський міст (most.life)

Боровий підсумував, що будівництво Керченського мосту ніяк не завадить повернення Криму до складу України, адже це будівництво є незаконним, тому що здійснювалося на території України без узгодження з Україною. За його словами, Росія заплатить ще й за знесення цього мосту.

Раніше в мережі відреагували на відкриття Керченського моста (відео).

Хайп-таксі #18: ваше ставлення до "евробляхам"