ru ua

Приїзд Саакашвілі в Одесу: на мітингу побили інваліда

Приїзд Саакашвілі в Одесу: на мітингу побили інваліда Фото: Михайло Саакашвілі (УНІАН)

В підтримку екс-президента Грузії прийшло тільки близько 150 осіб

Повернення колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі в Одесу зібрало нечисленний мітинг, на якому побили інваліда, повідомляють "Политические известия в Украине".

Зустріч Саакашвілі з одеситами проходила на Приморському бульварі, куди, за даними Національної поліції, послухати екс-президента Грузії прийшло близько 150 осіб.

Серед нечисленних прихильників, пише видання, представники радикальних патріотичних організацій, міський актив партій "Демальянс" та ВО "Свобода".

Під час зустрічі, повідомляє видання, соратники Саакашвілі і його охорона напали на громадського діяча, інваліда по зору Святослава Огренчука, йому завдали кілька ударів по голові.

altaltalt

Фото: Огренчук постраждав на мітингу (izvestia.kiev.ua)

"Осіб без громадянства України, без підтримки населення, приїжджає в нашу країну і диктує, як треба жити її громадянам. Я - інвалід по зору і, на жаль, не можу упізнати нападників. Але мене били по голові і потилиці. Я звернувся в правоохоронні органи і, сподіваюся, що бандитів з якими Саакашвілі приїхав в Одесу притягнуть до кримінальної відповідальності", - прокоментував подію громадський діяч Святослав Огренчук.

Нагадаємо, що прокремлівські пранкери намагалися "розвести" суддів по справі Саакашвілі.