ru ua

Приготували кашу на воді з колодязя: у немовляти виявили страшний діагноз

Приготували кашу на воді з колодязя: у немовляти виявили страшний діагноз Колаж РБК-Україна

Дитина отруїлася нітратами

Відео: (YouTube/ГУ Національної поліції в Харківській області)

28 січня у Харківській області 3-місячний житель села Мілове отруївся нітратами, що призвело до непоправних наслідків. Про це інформують у прес-службі поліції.

На даний момент харківські лікарі Інституту загальної та невідкладної хірургії борються за життя 3-місячного жителя села Мілове. Медики діагностували у дитини отруєння нітратами.

Виявилося, що батьки приготували синові кашу на воді з колодязя. Після того, як вода була спрямована в лабораторію на дослідження, виявилося, що норма вмісту нітратів у ній перевищена в 8 разів.

Зазначимо, що під час обстеження у дитини також виявили вроджений порок серця. На даний момент хлопчика готують до операції. Інцидент кваліфікували як "злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною".

Раніше ми писали, як дізнатися, чи є у вас грип. Дуже важливо розуміти ознаки грипу, оскільки в подальшому це допоможе вберегтися від летальних наслідків. Симптоми захворювання виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Нагадаємо, що лікарі назвали причину масового отруєння в яслах львівського дитячого саду. Ще минулого тижня у дітей підвищилася температура і відкрилася блювота. Ясельну групу "Посмішка" відвідують 16 дітей, з них в понеділок прийшло в садок тільки троє. За словами адміністрації саду, в групі провели дезінфекцію.