ua en ru

"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)

"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео) Фото: wikimedia.orgCpl. Janessa Pon

В окупованих містах чекають допомоги

Мешканці окупованих міст Донбасу, зокрема Донецька, запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН. Про це написав Олександр Верум у своєму блозі у виданні "Обозреватель".

У мережі з'явилися фото зі словами: "Ми за миротворців", "Миротворці ООН – це єдиний вихід", "За миротворцями майбутнє Донбасу".

"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)

Фото: obozrevatel.com

"Сьогодні більшість жителів окупованого Донбасу хочуть повернути мир і процвітання в свій регіон, достукатися до міжнародної спільноти, донести їм свою позицію, що вони теж за такий варіант припинення війни – введення миротворців ООН на території Донецької і Луганської областей", - написав блогер.

"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)"Приєднуйся!": на Донбасі запустили флешмоб на підтримку введення миротворців ООН (фото, відео)

Фото: obozrevatel.com

"Так хочеться, щоб це вже сталося швидше. З введенням миротворців ООН припиняться поставки зброї з РФ, розкрадання підприємств та вивіз металу, розгул злочинності, і настане довгоочікуваний мир і спокій, надія на краще майбутнє. На жаль, цьому перешкоджає Росія, яка хоче вчинити згідно з своїм неодноразово відпрацьованим сценарієм – під виглядом миротворців ввести свої війська. Тоді надії всі впадуть", - додав він.

На його думку, подібні флешмоби покажуть світовій спільноті позицію жителів Донбасу і прискорять закінчення війни.

"Не будь байдужим, підключайся до флешмобу "Зроби Світ Своїми руками", роби фотографії з написом: "За миротворців ООН" та викладай їх в інтернет. Донецьк, Єнакієве, Старобешеве, Харцизьк, Жданівка — вже не сплять!" - зазначив блогер.

Відео: На Донбасі виступили за введення миротворців (YouTube/Рупор Приазов'я)

Раніше повідомлялося, що на Донбасі за добу поранені двоє українських військових.

Термінова новина за 24 травня (відео: РБК-Україна)