ru ua

Притула відзначив річницю закінчення "Підйому" з колишніми колегами по шоу

Притула відзначив річницю закінчення "Підйому" з колишніми колегами по шоу Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

Колектив ранкового шоу щорічно збирається разом

Відомий український телеведучий і волонтер Сергій Притула через шість років зустрівся з колегами по раніше популярного ранкового шоу "Підйом", ведучим якої він був. Своїми спогадами про роботу в програмі і про колектив ведучий поділився на своїй сторінці в Facebook.

Притула вів програму разом з телеведучою Ольгою Фреймут та Олександром Педаном. За його словами, провідні – це тільки вершина айсберга, який готував ефіри ранкового шоу. А за спиною стояла професійна і дружна команда.

altФото: Сергій Притула зустрівся з колишніми колегами по шоу (facebook.com/Сергій Притула)

"Наша команда була навіть не колективом. Ми були однією дружною сім'єю, як долала труднощі разом і раділа успіхам разом! Наші відносини не закінчувалися на території каналу і у нас не затримувалися випадкові люди. А сама програма стала трампліном у кар'єрі для більшості долучених. Кожен рік наша команда зустрічається на "поминки Підйому". І це, як влучно сказала Іра Волкова, єдина річниця, на якій ніхто не плаче, зате всі іржуть, як коні!", - розповів провідний.

За його словами, після закінчення шоу частина колективу пішла працювати на інші канали, а деякі пішли з телевізійного бізнесу, але незважаючи на це колектив програми збирається разом щороку.

"Дякую Богові, що дав мені можливість бути частиною цієї божевільної "подъемовской" сім'ї! Люблю Вас, дорогі мої колеги, і дуже радий, що час йде, а ми досі тримаємося разом! Нехай так буде завжди!", - підсумував ведучий.

altСкріншот поста облікового запису facebook.com/Сергій Притула

Нагадаємо, Сергій Притула записав спільний трек з українською групою "Клей Похмурого".