Притула зробив незвичайний подарунок бійцям ЗСУ

STYLERLIFE        08.11.2016 - 08:15
Фото: Сергій Притула (na.mil.gov.ua)
Фото: Сергій Притула (na.mil.gov.ua)

Водолазний підрозділ Центру розмінування за останні п'ять місяців отримав від шоумена вже чотири комплекти дорогого оснащення

Відомий український телеведучий і шоумен Сергій Притула придбав для Центру розмінування два комплекти сучасного водолазного спорядження іноземного виробництва.

Як пише видання "Народна армія", це вже другий такий подарунок для Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який розташований в Кам'янці-Подільському, за останні п'ять місяців. Вартість переданого майна перевищує $5 тис.

Наголошується, що заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк запропонував Сергію самому спробувати зануритися під воду. Притулу така пропозиція не злякала.

"Занурившись у водолазному споряджені УВС-50 (його вага - 80 кг) на глибину більше 5 метрів, Сергій продемонстрував, що є не тільки зіркою телебачення, але і дійсно мужньою людиною", - йдеться в повідомленні.

 

Вчора зганяв з Миргородський Костянтин кам'янець-Подільський. Привезли 2 комплект обладнання для роботи під водою хлору...

Опубліковано Сергієм Притулою - офіційною сторінкою 6 листопад 2016 р.

До речі, головному вар'яту країни дали спробувати себе в ролі водолаза в раритетному костюмі, в той час як українським бійцям шоумен привіз сучасне обладнання.

Раніше Притула пояснив, чому корупція викликає осуд.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top