ua en ru

"Привіт, бандерівці": в Україні приїхав відомий російський публіцист

"Привіт, бандерівці": в Україні приїхав відомий російський публіцист Фото: Олександр Тверський (facebook.com/TverskoyAA)

Перед від'їздом, його назвали відщепенецем і псевдогромадянином

В Україну приїхав відомий російський публіцист і блогер Олександр Тверський. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Ось я і в Україні!" - написав він на українській мові.

"Для в'їжджають, щоб міг порекомендувати. Запрошення де-факто обов'язково, тому що моє прикордонник мало не з руками відірвав, коли я сказав, що воно у мене є. Мати при собі всі пальці на руках, щоб було чим залишати відбитки - беруть у всіх громадян РФ, як я зрозумів. Бути ввічливим, чесно відповідати на всі питання і в принципі все. два роки тому мене десь години дві тримали, відвели в кімнату для допитів і довго розмовляли. цього разу хвилин 15-20 зайняв розмова і нікуди не забирали", - розповів про приїзд Тверський.

"Ну, привіт, бандерівці!" - додав він в кінці.

"Привіт, бандерівці": в Україні приїхав відомий російський публіцист

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Раніше Styler розповідав, як російський публіцист прощався з родичами перед від'їздом з РФ в Україну.

"Іноді мене відвідують думки, що Друга Світова війна була не останньою в нашому спільному домі, бо з двох її творців, ідеологів і призвідників - один все ще з нами і анітрохи не змінився. Не змінив свого способу життя, своїх планів, ідей та цілей, якими він завжди виправдовував всі засоби для їх досягнень", - написав публіцист.