"Звикли": в мережі повідомили, чому російські найманці не хочуть виїжджати з Донбасу

"Звикли": в мережі повідомили, чому російські найманці не хочуть виїжджати з Донбасу
Фото: Бойовик (vk.com/sdd_sevastopol)

Колишнім бойовикам складно влаштуватися на мирну роботу

Російський депутат Михайло Ємельянов розповів, що найманці з РФ, які воюють на Донбасі, не хочуть повертатися додому. Про це передає lenta.ru.

Він зазначив, що українські ЗМІ відіграли помітну роль у справі про легалізацію російських ЧВК (приватних військових компаній). За його словами, влада РФ зараз дуже зацікавлені офіційне визнання таких компаній.

"Потік бажаючих стати найманцями збільшився на тлі тривалого конфлікту в Донбасі. Люди поїхали туди за покликом серця, деякі з них виявили талант до того чи іншого напрямку військової справи, звикли до пристрою і розпорядку життя на військовому положенні, здружилися зі своїми товаришами по службі. До звичайній мирного життя такі люди повертатися не хочуть", - каже російський депутат.

За його словами, ці організації вступають не лише бажаючі заробити, але і помірковані і радикальні націоналісти, навіть російські неонацисти.

"До останніх (російською неонацистам) деякі відносять і самого Уткіна-Вагнера, відзначаючи, що цей позивний (Ріхард Вагнер був улюбленим композитором Адольфа Гітлера) підполковник вибрав невипадково, а в Донбасі він любив ходити по позиціях в німецькій касці", - вважає депутат РФ.

Також Михайло додав, що людям, які брали участь у ПВК складно влаштуватися на мирну роботу, тому вони все частіше приймають рішення продовжити воювати за гроші.

Нагадаємо, що терористи "ДНР" посадили у в'язницю свого бойовика Олексія Петрова, відомого під ім'ям "Ізя Кацман". Його засудили до 12 років позбавлення волі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся