ru ua

"Приємно опинитися в клубі": Ротань розповів про своє повернення в "Динамо"

"Приємно опинитися в клубі": Ротань розповів про своє повернення в "Динамо" Фото: Руслан Ротань (УНІАН)

У футболіста контракт до кінця поточного сезону

Український футболіст, член збірної Руслан Ротань розповів про своє повернення в київське "Динамо", повідомляє прес-служба команди.

Спортсмен зазначив, що буде викладатися на всі 100%.

"Мені дуже приємно знову опинитися в такому великому клубі. Не хочу зараз багато говорити, я краще покажу справою на футбольному полі. Буду намагатися допомогти Динамо і виконати те, що від мене потрібно", - поділився Ротань.

Футболіст також розповів, про що спілкувався з головним тренером Олександром Хацкевичем.

"Конкретні вимоги і завдання, думаю, обговоримо вже безпосередньо на зборах. А поки була лише загальна бесіда. Мені дуже приємно, що тренер бачить мене в команді і хотів, щоб цей перехід відбувся. Це додає мені додаткову мотивацію", - зазначає він.

Ротань розповів, що в перший раз в клуб прийшов у 24 роки, зараз в 36 років він став більш досвідченим спортсменом.

"В першу чергу змінився я сам. Є прислів'я: "Вік живи – вік учись", от я хочу і далі прогресувати, щоб бути корисним. Я готовий грати на будь-якій позиції, щоб приносити користь команді, тому амплуа для мене великого значення не має", - акцентував Ротань.

Раніше київське "Динамо" оголосило про повернення в команду півзахисника Руслана Ротаня. Про це повідомляється на сайті "біло-синіх". Угода з 36-річним півзахисником розрахована до кінця поточного сезону.