"Приємного апетиту": у Чорнобилі зловили браконьєрів з 200 кг риби

STYLERLIFE        10.11.2016 - 18:20
Фото: Незаконний вилов (kv.npu.gov.ua)
Фото: Незаконний вилов (kv.npu.gov.ua)

В зоні ЧАЕС поліція затримала браконьєрів з свіжозловленою рибою

В зоні відчуження ЧАЕС чотирьох чоловіків спіймали на незаконному вилові за допомогою рибальських сіток. Браконьєрів затримали з 200 кг свіжовиловленої риби.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Київської області газеті "Сегодня".

Чотирьох порушників на риболовецькому судні виявили співробітники відділу поліції зони ЧАЕС спільно з працівниками відділу прикордонної служби "Іванків" під час оперативно-профілактичного відпрацювання території зони відчуження.

Чоловіки ловили рибу на акваторії р. Прип'ять, в районі острова Створного. На борту їхнього судна "МСП-111" знаходилося близько 200 кг свіжовиловленої риби різних порід.

На територію зони відчуження ЧАЕС жителі Полтавської області 26-38 років проникли без дозволу відповідних органів. Рибу ловили за допомогою рибальських сіток.

За незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом на громадян порушили кримінальне провадження (ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України).

За незаконний вилов, чоловіків можуть позбавити волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Також санкція цієї статті передбачає штраф від ста до двохста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім кримінального провадження, складені адміністративні протоколи за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення (Кодекс України про адміністративні правопорушення, ст. 46-1). За це чоловікам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали направлені в Іванівський районний суд Київської області, рішення ще не прийнято.

До речі, в Миколаївській області браконьєри завдали збитків державі на майже 600 тис. гривень.

On Top