ua en ru

"Проблема, яку ми ніколи не вирішимо": окупанти Криму розповіли про курортний сезон

"Проблема, яку ми ніколи не вирішимо": окупанти Криму розповіли про курортний сезон Фото: Крим (artek.org)

За словами окупантів, ціни зростають через великі податки

Окупанти півострова Крим назвали свою головну проблему - відсутність туристів. Станом на 20 жовтня в окупованому Криму відпочили 4 мільйона 877 тисяч осіб, що на 3,8% менше минулого року. Про це заявив голова "комітету з питань санаторно-курортного комплексу та туризму" Олексій Черняк, передають "Новини Криму".

Проблеми в туристичній сфері не вирішуються і залишаються нерозв'язними.

"Проблема, яку ми ніколи не вирішимо самі — навіть з новим мостом і з аеропортом, стосується берегоукріплювальних споруд. Це мільярди рублів. Мільярд потрібен на одну лише маленьку Миколаївку. У Роздольненському районі інша біда: засолення води і грунтів в заповіднику "Лебедині острови". Туди вже не прилітають фламінго, практично немає пеліканів, "з'їдено" більш кілометри берегової смуги. Це глобальні питання, з яким ми звертаємося за допомогою", – розповів Черняк.

Також чиновник повідомив про те, що в листопаді Крим - це популярний напрям.

"Все в руках туристичного бізнесу, який боїться прогоріти. Як в будь-якому магазині: як тільки стає холодно, відразу пуховики дорожчають. Влітку їх пропонують по собівартості. Ми теж — тільки туристичний товар, а його, на відміну від пуховика, не можна відкласти на рік і потім знову продавати як нову колекцію. Тому в сезон намагаються укласти всі ризики. Тим не менше на листопад Крим — найпопулярніший напрям в Росії. У багатьох регіонах вже давно сніг лежить, а в нас більш-менш тепло. Квитки на літак подешевшали, ціна в готелях впала в три-чотири рази. А на Новий рік однозначно підніметься, це специфіка, яка була, є і буде. Та ж історія повториться на травневі свята. У готельєрів відповідь одна: а податки ви заплатите за нас? Їх позиція зрозуміла: спочатку намагаються продати путівки за максимальною ціною, потім вона починає падати, придумують різноманітні акції, додаткові послуги", - сказав Черняк.

Як раніше повідомлялося, у Луганську стриптизерка домоглася заборони самого ненависного фільму Поклонської.