ua en ru

Продаж фальшивих квитків на Imagine Dragons: киберполiцiя розповіла нові подробиці

Продаж фальшивих квитків на Imagine Dragons: киберполiцiя розповіла нові подробиці Колаж РБК-Україна

Зловмисники ошукали близько двох тисяч українців на суму в кілька мільйонів

Співробітники кіберполіції розповіли нові подробиці того, як шахраї, яких не так давно викрили, поширювали фальшиві квитки на концерт популярної музичної групи Imagine Dragons. Інформація про це була опублікована сторінці Департаменту кіберполіції Національної поліції України Facebook.

В повідомленні написано, що співробітниками кіберполіції було встановлено, що продаж квитків на концерт всесвітньо відомого музичного проекту здійснювалася на спеціально створеному правопорушниками інтернет-ресурсі e-ticket.in.ua. За наявними даними, близько двох тисяч людей, які стали жертвами цих шахраїв, були обмануті на суму понад 3 000 000 гривень.

Також повідомляється, що продаж фейкових квитків стартував з квітня 2018 року і весь цей час посилання на сайт з такими квитками просували в топ пошукових систем. Оплату виробляли відразу на сайті за допомогою електронної платіжної системи, на рахунки, заздалегідь оформлені зловмисниками, на підставних людей.

Таким чином зловмисники продавали підроблені електронні квитки всім охочим, не викликаючи підозри.

Киберполиция распозналала IP-адреси, з яких здійснювалося адміністрування сайту та управління розрахункової платформою. Також встановили способи переведення коштів та особистостей, які просували сайт в інтернеті

Повідомляється, що організатором групи шахраїв виявився 37-річний житель Одеси. Він організував підбір осіб, які займалися просуванням ресурсу, щодня знімав гроші з "лівих" рахунків, а також оплачував послуги хостингу сайту та реєстрації доменних імен.

Публікація Департаменту кіберполіції Нацполиции України (facebook.com/cyberpoliceua)

Нагадаємо, нещодавно киберполиция оголосила підозра шахраям, які продавали фейкові квитки на Imagine Dragons в Києві.

Крім того ми писали рекомендації про те, як українцям не стати жертвою онлайн-шахраїв.

Відео: РБК-Україна