ua en ru

"Сталась помилка": столична друкарня виправдалася за інцидент з плакатами з Сенцовим

"Сталась помилка": столична друкарня виправдалася за інцидент з плакатами з Сенцовим Фото: Олег Сенцов (uk.wikipedia.org)

Напередодні в компанії відмовилися друкувати плакати з портретом політв'язня

Київська поліграфічна компанія 24 Print відмовилася друкувати плакати із зображенням українського політв'язня режисера Олега Сенцова. Як пояснили замовнику, причина в тому, що зображення мають "політичний характер". На сторінці Facebook прокоментували інцидент.

"Наш співробітник відмовив у послугах, пославшись на внутрішнє правило, що забороняє друкувати матеріали політичного характеру. Ми сформулювали правило досить категорично, щоб у кожному окремому випадку членам команди не доводилося приймати суб'єктивні рішення. Дохід від політичних проектів не відповідають нашим цінностям. Для нас очевидно, що в цьому конкретному випадку помилка – громадянський проект сплутане з політичним", ― пояснили вони.

"Сталась помилка": столична друкарня виправдалася за інцидент з плакатами з Сенцовим

Скріншот поста (facebook.com/24print.ua)

У друкарні також принесли свої вибачення за непорозуміння.

Як розповів, соокординатор Комітету солідарності з кримськими заложникамиМаксим Буткевич, плакати були зроблені на підтримку ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, передає "5 канал".

"Був плакат "Свободу Олегу Сенцову", "Свободу в'язням Кремля", плакат "Звільнити кримських в'язнів" і плакат з переліком 64 українських арештантів, які утримуються в тюрмах за політичними звинуваченнями на території Росії і в окупованому Криму. Ось ці картинки з-за їх політичного характеру не захотіла друкувати друкарня", ― розповів Максим Буткевич.

Нагадаємо, що київська друкарня відмовилася друкувати плакати з Сенцовым.

Термінова новина за 24 травня