ru ua

"Проклянуть" хохлів "і заспокояться": журналіст пояснив, чим закінчиться трагедія в Кемерово

"Проклянуть" хохлів "і заспокояться": журналіст пояснив, чим закінчиться трагедія в Кемерово Фото: Пожежа в Кемерово (twitter.com a42.ru)

За його словами, росіяни знайдуть, кого звинуватити

У трагедії, яка сталася в ТЦ "Зимова вишня" в Кемерово, росіяни звинуватять українців і заспокояться. Таку думку висловив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter.

Таким чином він відреагував на кримінальну справу, яку порушив Слідчий комітет РФ щодо пранкери Микити Кувікова (Євген Вольнов).

"Дивлюся, росіяни вже призначили головного винного в кемеровському пожежі. Це український пранкери Вольнов, який кудись дзвонив і кого-то розігрував. Він у всіх російських ЗМІ. Тим все і закінчиться. Знову проклянуть "хохлів" і заспокояться", - написав Казанський.

"Проклянуть" хохлів "і заспокояться": журналіст пояснив, чим закінчиться трагедія в Кемерово

Скріншот поста (twitter.com/den_kazansky)

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово сталася пожежа в торговому центрі. В результаті трагедії загинули 64 людини, зокрема, 41 дитина.

До речі, суд заарештував охоронця ТЦ "Зимова вишня", який відключив пожежну сигналізацію.

"Обрати запобіжний захід у вигляді взяття під варту на термін 1 місяць 29 діб, до 25 травня 2018 року", - процитувало видання суддю Ірину Масалітін.