ua en ru

Прокуратура відправила справу чернігівських школярок до суду

Прокуратура відправила справу чернігівських школярок до суду Колаж РБК-Україна

Наразі до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох підлітків та однієї повнолітньої

Прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо групи підлітків, які у квітні поточного року у м. Чернігові вчинили хуліганські дії стосовно трьох дівчат, яким заподіяно тілесні ушкодження та побої. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Чернігівської області.

Дівчата двічі знущалися над іншими дітьми біля торгового центру в Чернігові в присутності своїх друзів, а один раз побили школярку біля під'їзду. Всі інциденти фіксувалися на відео.

"Причетним до резонансної події особам інкримінується скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, що супроводжувалися особливою зухвалістю та винятковим цинізмом)", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Наразі до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох неповнолітніх осіб та однієї повнолітньої дівчини, а також клопотання щодо малолітньої особи про застосування примусових заходів виховного характеру.

Санкція ч. 2 ст. 296 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 4 років.

Нагадаємо, що недавно цим підліткам, які побили школярку в Чернігові, було оголошено підозру.