ua en ru

Не пройшов: в Чернівцях суддя втік від тесту на алкоголь

Не пройшов: в Чернівцях суддя втік від тесту на алкоголь Фото: Суддя (qostanay.tv)

Патрульні затримали місцевого суддю за неправильну парковку

У Чернівцях патрульні затримали водія Lexus за порушення правил паркування в районі Театральної площі. Під час з'ясування обставин водій зайшов у ресторан, а потім втік через чорний хід закладу.

Патрульна поліція Чернівців на своїй сторінці в Facebook опублікувала відеозапис з нагрудної камери поліцейського.

Поліцейські повідомили водієві про порушення правил паркування. Чоловік перепаркував автомобіль. Порушнику винесли постанову про управління транспортним засобом без відповідних документів.

Під час перевірки документів інспектори виявили відсутність страхового полісу. В цей час патрульний відчув запах алкоголю від водія, після чого запропонував йому здати тест на драгері.

Порушник погодився, відправившись в ресторан чекати, поки прилад привезуть на місце події. Однак потім він втік від поліції через чорний хід.

Місцеве видання "Молодий буковинець" встановило особу водія-утікача. Чоловік виявився суддею одного з місцевих судів. В ході спілкування, патрульний звертався до водія "Андрій Іванович".

30 жовтня 2016 року. Театральна площа.

Ввечері, близько 20-ї рік, в районі Тетральної площі патрульні помітили автомобіль марки Lexus. Охоронці порядку повідомили водія про те, що він припаркований з порушенням правил дорожнього руху. Водія перепаркував автомобіль. Під час перевірки документів інспектори виявили відсутність страхового полісу. На громадянина винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП ( керування транспортним засобом особою , яка не має відповідних документів) Також у громадянина були ознаки сп'яніння. Водій погодився пройти тест на стан сп'яніння. Проте, коли алкотестер привезли за вказаною адресою - порушник зник з місця події.

Опубліковано Патрульна поліція Чернівців 31 жовтня 2016 р.

До речі, в Києві п'яний полковник за кермом намагався вирішити питання на місці.