ua en ru

"Вибачте, це в перший раз": у Миколаєві вихователька дитячого садка побила ногами 4-річну дитину

"Вибачте, це в перший раз": у Миколаєві вихователька дитячого садка побила ногами 4-річну дитину Фото: Вихователька

Педагог вже звільнилася із дитячого закладу за власним бажанням

У Миколаєві вихователька побила ногами чотирирічну дитину. Мама дівчинки побачила це випадково, коли заходила в дитячий заклад. Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Анастасія Крицька заглянула в дитсадок в середині дня, щоб здати гроші на театр.

"Відкрила двері і побачила, як вона хапає дитину за спину, за сукню, кидає її і б'є ногою в області спини. Дитина закричала, я закричала. Вихователька оговталася і була в шоці: вибачте, це перший раз, такого більше не повториться", — розповіла Анастасія.

Відео: Насильство в дитячому саду (tsn.ua)

Мама дівчинки відразу вирушила до завідуючої, але та встала на сторону виховательки, через те, що у її колегиза плечима 40 років бездоганної роботи.

"Вона намагалася заспокоїти дівчинку під час припадку, щоб вона собі голову не розбила. І в цей час з'явилася мама і стверджує, що дитину били", — розповіла керівник дитсадка Вікторія Штока.

Тим не менш, педагог у той же день звільнилася за власним бажанням. Мати дівчинки підкреслює, що жодних нападів у неї ніколи не помічала.

У дитини на тілі синці та садна. Активна дівчинка поводиться не так, як зазвичай, з нею буде працювати дитячий психолог.

Вихователю загрожує покарання за нанесення легких тілесних ушкоджень штраф чи громадські роботи.

Нагадаємо, що у Києві злочинниця пробралася в школу, щоб пограбувати дитини.