ru ua

"Вибачте, але я повернувся": боєць АТО розповів проникливу історію з життя

"Вибачте, але я повернувся": боєць АТО розповів проникливу історію з життя Фото: Боєць АТО (facebook.com/konovalec)

Військовий не був у рідному місті 6 місяців

У мережі розповіли історію бійця АТО, який повертався після служби додому, але в транспорті його чекала неприємна ситуація. Про це сам військовий написав на Facebook-сторінці.

"Півроку служби в зоні АТО ...Дуже важко покидати рідний дім знаючи, що надовго, знаючи, що на війну, не знаючи чи повернешся. Дуже важко збирати речі в дорогу так, щоб мама не помітила твого хвилювання, і дуже важко обіймати батьків і улюблену ...на прощання. Все інше - дрібниці, тому що день за днем, ніч за ніччю, година за годиною наближає тебе до повернення додому. Є завдання, є виконання, завдання, виконання і ... день за днем, день за днем", - поділився спогадами боєць.

Військовий розповів про дівчину в транспорті, яку випадково зачепив, а вона з принебрежением до нього звернулася.

"І ось ти вже в автобусі, який їде по твоєму рідному місту, ось і зупинка, яка так і виглядала в твоїй уяві, втомлений в неідеально випраного військовій формі (напевно, ще з запахом диму з армійської буржуйки) з важким рюкзаком за спиною, перед собою у вузькому проході поспішаючи несеш ще більш важку дорожню сумку, і як грім серед ясного неба, на весь салон, чуєш від дівчини з трояндами в паперовій обгортці, яка попереду повільно наближається до виходу, таке скривджене: "можна сказати??? !!" Відповідаю "Можна" і хотів щиро вибачитися, коли від співрозмовниці звучить убивче "щось не видно!" - продовжив боєць.

"Стою на зупинці, поправляю камуфляж, дивлюся вслід ображеною і вже чую, як вона скаржиться за святковим столом на необтесаного чувака в формі. Ну що тут сказати? Вибачте, але я повернувся. На зло ворогам і тобі, дамочка з квітами", - підсумував АТОшник.

"Вибачте, але я повернувся": боєць АТО розповів проникливу історію з життяСкріншот (facebook.com/konovalec)

Нагадаємо, що німецький фоторепортер показав проникливі знімки дітей Донбасу (фото).