ua en ru

"Перевіряю зошити під свист "Градів": вчителька з мурала працює заради порятунку чоловіка

"Перевіряю зошити під свист "Градів": вчителька з мурала працює заради порятунку чоловіка Фото: Марія Григорівна працює в 73 роки (kp.ua)

73-річна Марія Григорівна досі живе у своїй напівзруйнованої квартирі в Авдіївці

Вчителька української літератури з Авдіївки Марія Григорівна, портрет якої з'явився на розбитому снарядами будинку, до цих пір працює в рідній школі і відкладає з зарплати і пенсії гроші на операцію для чоловіка. Під час обстрілу міста в 2014 році чоловік отримав перелом шийки стегна і в даний час знаходиться в лікарні Мечнікова в Дніпрі. Про це пише КП в Україні.

73-річна жінка живе у своїй квартирі, балкон якої повністю розгромлений, а вікно у спальні забито дошками - його так і не почали склити.

"Коли перевіряю зошити, чую свист "Градів"... А що нам робити, тільки молитися. Перевіряю зошити і хрещуся, щоб дожити до ранку", - говорить вона.

Бути поруч з чоловіком у Дніпрі Марія Григорівна не може – нічим платити за оренду житла. Та й гроші на його лікування заробляти треба. Тому зараз жінка найняла доглядальницю.

"Перевіряю зошити під свист "Градів": вчителька з мурала працює заради порятунку чоловіка

Фото: Момент створення мурала (facebook.com)

Муралом зі своїм обличчям педагог не чваниться, однак сподівається, що він приверне увагу до проблеми її сім'ї і знайдуться люди, які дадуть гроші на операцію чоловікові.

Як повідомлялося, створюючи мурал у Авдіївці, художник з Австралії Guido Van Helten піддавав себе чималому ризику.