ua en ru

"Провокації і обстріл": експерт розповів про можливе настання армії РФ

"Провокації і обстріл": експерт розповів про можливе настання армії РФ Фото: Бойовики (facebook.com abazia)

Експерт розповів про ймовірність загострення збройного конфлікту в зоні АТО

Військовий експерт, колишній офіцер оперативного управління Генштабу ЗСУ, полковник запасу Олег Жданов розповів про ймовірність масштабного наступу Росії на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Гордон.

"Я сумніваюся, що РФ зірветься в наступ. Максимум – збільшать кількість обстрілів. І то навряд чи. Сьогодні вже всі розуміють, хто відкриває вогонь і за чиїм наказом", – заявив він.

За його словами, президент РФ Володимир Путін не зможе піти на загострення конфлікту на Донбасі за непростій ситуації, що склалася навколо Росії.

"Не виключаю, що на сході будуть якісь провокації з боку противника. Але в основному все обмежиться політичними заявами. В РФ просто зараз зовсім не та обстановка. Путін залишився один. Давайте згадаємо про КНДР. Росія там виступає нібито миротворцем. Але при цьому дає Північній Кореї ракетні технології. Тобто ситуація навколо РФ не найкраща. Тому загострення на Донбасі з її сторони зараз малоймовірні", – додав Жданов.

Нагадаємо, що військовий експерт розповів, як Росія може розпалити громадянську війну в Україні.

Він переконаний, що Кремль проводить методичну роботу для реалізації плану зі створення напруженості між україномовними і російськомовними жителями України.

Також повідомлялося, що Олег Жданов повідомив, що події на Близькому Сході і Сирії можуть допомогти Україні.