ua en ru

Пухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішок

Пухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішок Фото: кішка (pixabay.com)

Тваринами можна не тільки милуватися, але і вибрати собі

У суботу, 27 січня в Києві стартувала міжнародна виставка котів. Про це повідомляє "Інформатор".

На виставці представлено понад 20 порід кішок. Тут можна подивитися і ближче познайомитися з Персами, Орієнталами, Мейн Кунами, кішками-таксами Бамбіно, Екзотами і багатьма іншими.

Пухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішокПухнасті експонати з різних країн: в Києві проходить виставка кішок

Кішки різних порід на виставці (фото: Віталій Куздровскій)

У день відкриття, спочатку коти вальяжно сиділи в своїх виставкових будиночках і розглядали відвідувачів. А пізніше показали свою спритність, швидкість реакції і кмітливість в змаганнях в спеціальному виді спорту для тварин - Аджиліті.

Виставка триватиме два дні з 10:00 до 19:00 у Палаці Дітей та Юнацтва, вулиця Мазепи, 13.

На виставці можна не тільки поспілкуватися з чотириногими красенями, але і купити товари для свого вихованця або отримати кваліфіковану консультацію по догляду за тваринами у фахівців. А якщо ви поки самотні, тут можна обрати собі муркаючого друга.

Вартість виставки 80 гривень, для дітей і пенсіонерів - 50 гривень.

Раніше в Києві волонтери влаштовували котячий ярмарок.