ua en ru

"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг

"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг Фото: Сніг і лопата (pixabay.com/congerdesign)

У мережі розгорілася дискусія через прибирання тротуарів

У Києві учнів однієї із шкіл змусили під час уроків прибирати сніг біля навчального закладу. Про це розповіла киянка Ані Ільченко на сторінці спільноти "Батьки SOS" в соцмережі Facebook.

"Школа в Києві по вулиці Костянтинівська на Подолі - діти замість уроків з лопатами прибирають сніг. Серйозно?" – розповіла вона.

Публікація жінки викликала дискусію в мережі. Деякі користувачі не підтримали цю ініціативу, а інші зазначили, що в цьому нічого такого немає, а школярі можуть бути і самі не проти.

"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг

Фото: Сніг (facebook.com/groups/1447547535497898)

"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг

Скріншот поста (facebook.com/groups/1447547535497898)

"І що поганого? Не виховуйте мажорів".

"Правильно роблять!".

"Ну і що тут такого? Праця облагороджує людину!".

"Ви запитайте у дітей, чи проти вони. Я впевнена, що вони зараз щасливі покопатися в свіжому сніжку замість нудної історії або географії. Себе згадайте. На вулиці краса - будьте позитивними!".

"Найбільш правильний варіант розвитку подій - запропонувати прибрати сніг добровольцям. Хто вважає за потрібне почати з себе зміни цього світу - будь ласка. Слова Маленького принца: "Є таке тверде правило... Встав вранці, вмився, привів себе в порядок — і відразу ж приведи в порядок свою планету".

"Нехай попрацюють, а не в телефонах сидять".

"Та вони радісно побігли це робити. Себе згадайте. Трохи погребли, а більше пограли в сніжки".

"Всіх, хто відписався про те, що праця - це добре і здорово, запрошую на сезонні прибирання в нашій школі. В силу криміногенної обстановки в місті у нас досить велика кількість шприців та іншого непотребства валяється скрізь і всюди. Я дуже хочу подивитися, як ви будете грестись в цьому всьому і збирати руками, як змушували збирати наших дітей. Чи будете ви такі натхненні безкоштовною працею. І щось я не чула про напади альтруїзму на робочих місцях дорослих. Чому ж ви не виконуєте свою роботу безкоштовно, просто тому що ви кльові і хочете допомогти людям? Загалом всі дуже цінують щиру працю, коли вона не твоя і не твоєї дитини.".

"Як на рахунок закону? Дитяча праця - тільки за згодою. Вас не турбує, що школа порушує права дитини, державні закони, конвенції прав дитини?".

"Ну, так. Давайте будемо ростити нероб і дармоїдів. "На одного з соскою - семеро з ложкою".

"Так, якби поруч з дітьми з лопатою були вчитель чи директор школи - взагалі цього посту не було б".

"Ну і що. Ми теж прибирали. Нічого страшного...".

"А наші бабці в полі народжували. і нічого страшного. Дружину в поле відправляйте".

"Всі, хто тут відписався, що це здорово - чому не на вулицях з лопатою?!".

"Чому всі, хто пише, досі не на вулиці? Це здорово, коли не під час занять навіть праці і фізкультури. Щось на вулицях немає офісних працівників, продавців і т. д.".

"Весь світ завжди в усіх країнах Європи та Америки брали і беруть лопати і гребені, коли треба!".

"А що тут такого? Ви не прибирали в школі сніг?".

"В Китаї у школах немає прибиральниць. Прибирають діти! Нічого не станеться! Здоровіші будуть! І не буде всяка дурниця в голову лізти!".

"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг"Нехай попрацюють": у Києві школярів змусили під час уроків прибирати сніг

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/1447547535497898)

До речі, у Сумській області дітям доводиться "запливати" до школи.