Порожній холодильник та іграшки під замком: жахи харківського дитбудинку

Порожній холодильник та іграшки під замком: жахи харківського дитбудинку
Колаж РБК-Україна

Позапланова перевірка виявила безліч порушень

12 лютого у харківському Будинку дитини №3 пройшла позапланова перевірка, в ході якої було виявлено безліч порушень. Про це інформують у звіті "Української мережі за права дитини".

Плани виховної та індивідуальної роботи на 2018-2019 рік відсутні, атестації педагогічних працівників проводяться формально. При цьому в установі, всупереч законодавству, знаходяться діти, у віці 7-8 років, хоча на ділі вік дітей не повинен перевищувати 4-х років і то тільки в разі, коли це дитина з інвалідністю. Інші повинні переводитися до освітніх установ з 3-річного віку.

Іграшки були замкнені в шафах, у той час як хімічні миючі засоби стояли на видному місці. Умови утримання досить дивні: банних рушників у дітей немає, меню відсутнє, проби продуктів не знімаються і не зберігаються.

 

Фото: (facebook.com/українська-мережа-за-права-дитини)

Чоловік, що займається закупівлею продуктів у заклад, на момент перевірки був у нетверезому стані і пояснень алгоритму закупівлі продукції надати не зміг. Сертифікати якості продуктів у закладі відсутні. 

В маніпуляційному кабінеті будинку дитини частина ліків прострочена, однак, в коморі старшої медсестри — їх купа і вони знаходяться в повному безладді. Згідно з кошторисом за 2018, заклад отримав ліків на загальну суму 260 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у мережі показали жахливі умови в лікарні в окупованому Криму.

Раніше у мережі жахнулися фотографіями пологового будинку в Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся