ru ua

Путін піднявся в рейтингу РФ на максимальний результат за всю історію

Путін піднявся в рейтингу РФ на максимальний результат за всю історію Фото: Володимир Путін (Кадр з відео YouTube/Новости)

У Росії показали результати нового соцопитування

За чинного президента РФ Володимира Путіна, якщо б президентські вибори відбулися найближчої неділі, проголосували б 82% людей. Про це свідчить соціологічне опитування "Левада-центру", передає "Дождь".

82% респондентів - це число тих росіян, які точно збираються йти на вибори. Від кількості всіх жителів країни вони складають 63%.

Повідомляється, що 63% респондентів проголосували б за Путіна, 6% - за Володимира Жириновського, 3% - за Геннадія Зюганова, 2% - за Олексія Навального. При цьому 9% респондентів заявили, що не прийшли б на вибори або не знають, чи прийдуть. 5% опитаних зазначили, що прийшли б, але не знають, за кого голосувати.

Соціологи відзначають, що це максимальний результат за всю історію.

За рік до минулих виборів, які відбулися у 2012 році, електоральний рейтинг Путіна становив 68%, а напередодні виборів 2008 року - 43%.

До речі, Путін на зустрічі з Макроном готовий дати пояснення з українським ув'язненим. Нагадаємо, родичі українських політв'язнів напередодні візиту Путіна до Парижа написали лист президенту Макрону з проханням підняти цю тему.