ru ua

Путін пояснив, чому русофобія "б'є через край"

Путін пояснив, чому русофобія "б'є через край" Фото: Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

Президент РФ назвав основні причини русофобії

У деяких країнах антиросійські настрої "так і б'ють через край". Про це заявив президент Росії Володимир Путін на зустрічі з керівниками світових інформагентств в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму.

"Перш за все хотів би висловитися з приводу причин цієї русофобії, а вона очевидна - з деяких країн так і б'є через край. З чим це пов'язано? З тим, що затверджується багатополярний світ, а це не подобається монополістам. Монополія, як відомо, погана, але монополісти за неї борються - у всіх галузях і сферах життя", - сказав він.

Також Путін вважає, що деякі країни намагаються стримати Росію в прагненнях країни забезпечити національні інтереси.

"Деякий час тому наші партнери в окремих країнах або групах країн почали робити спроби стримувати Росію, стримувати її законне прагнення до забезпечення своїх національних інтересів, роблячи всякі дії, що не вписуються в рамки міжнародного права, в тому числі, обмеження економічного характеру, а тепер бачать, що це не працює, ефект - нульовий", - сказав Путін.

За словами російського президента, він сподівається, що русофобські настрої в світі будуть не нескінченні, і "світ прийде до усвідомлення їх контрпродуктивності".

Раніше відомий журналіст з РФ заявив, що він русофоб.