ua en ru

Путін дозволив нагородити українських артистів з Криму почесним званням

Путін дозволив нагородити українських артистів з Криму почесним званням Колаж РБК-Україна

З такою ініціативою до президента країни-агресора звернувся актор Євгеній Миронов

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не заперечує, якщо "народні" українські артисти з Криму отримають звання "народного" і в Росії. Про це Путін заявив на засіданні ради з культури і мистецтва, передає видання "Сегодня".

Повідомляється, що з такою ініціативою до президента країни-агресора звернувся актор Євген Миронов, який запропонував надавати аналогічні звання в Криму.

"Що стосується Криму, ну бути народним артистом України, я вважаю, нітрохи не гірше, ніж бути народним артистом Росії. Це почесне звання, але якщо є необхідність продублювати це в російському виданні, я нічого проти не маю, це можливо. Давайте зробимо, продумаємо і зробимо, законодавство дозволяє, якщо навіть не дозволяє, ми його поправимо", – сказав Путін.

Він зазначив, що процедура присвоєння звання однакова як в Україні, так і в Росії.

Нагадаємо, що відома українська письменниця Лариса Ніцой придумала ефективне покарання для тих українських артистів, хто продовжує їздити на гастролі до Росії.

На думку Ніцой, таким зіркам шоу-бізнесу слід заборонити повертатися в Україну.

Також повідомлялося, що знаменитий кінорежисер, сценарист і актор, володар "Оскара", народний артист Росії, лауреат Держпремії СРСР Володимир Меньшов розповів, що ті артисти, які підтримали Україну, зараз відчувають труднощі.

За словами режисера, колеги, не підтримали анексію півострова, не можуть знайти розуміння у людей.