ru ua

"Путін наступний": під посольством РФ влаштували Chicken Party (фото, відео)

"Путін наступний": під посольством РФ влаштували Chicken Party (фото, відео) Ілюстративне фото: посольство РФ (Гонтар Володимир / УНІАН)

Перед посольством РФ накрили "поминальний" стіл

Сьогодні, 2 вересня, під будівлею посольства Російської Федерації у Києві активісти влаштували Chicken Party, принісши із собою фото Йосипа Кобзона, Олександра Захарченко і Володимира Путіна. Про це повідомляє "Прямий".

"До посольства РФ у Києві українці принесли фото Кобзона, Захарченко і Путіна. На фотознімках перші два закреслені, а Путін, на їхню думку, наступний", - сказала журналістка Ольга Шилкіна.

"Путін наступний": під посольством РФ влаштували Chicken Party (фото, відео)

Фото: скріншот з відео (prm.ua)

Звернемо увагу, що активісти також принесли до посольства пляшки з шампанським, вином, а також смаженою курочкою. За словами одного з учасників, аналогічна акція вже була в п'ятницю.

"Путін наступний": під посольством РФ влаштували Chicken Party (фото, відео)

Фото: скріншот з відео (prm.ua)

"Насправді ми вже приходили сюди в п'ятницю, коли самоліквідувався Йосип Кобзон. Ми тут розставляли символічні пірамідки. Саме тоді прийшла ще більш "сумна" новина про те, що помер ватажок терористів Захарченко. Тому ми вирішили, раз ми пом'янули Кобзона, то потрібно зробити аналогічне і з ним. А оскільки він займався курками, ми вирішили, що пом'янути потрібно саме так", - сказав активіст Юрій.

Відео: Chiken party під російським посольством (Youtube-канал/Прямий)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в так званому "ДНР" працівників бюджетної сфери у примусовому порядку зобов'язали з'явитися на похорон Захарченко разом з сім'ями.

Раніше стало відомо, що Пєсков сказав, що вбивство Захарченко підвищить напруженість на Донбасі.

Також ми писали, що в "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченко оголошений траур і скасували шкільні лінійки.

Герої, що загинули в серпні 2018 (video.rbc.ua)