ru ua

"Путін взяв курс на зраду": блогер вказав на важливі аспекти у введенні миротворців на Донбас

"Путін взяв курс на зраду": блогер вказав на важливі аспекти у введенні миротворців на Донбас Фото: Донбас (flickr.com osce_smmu)

У мережі пояснили позицію Кремля в проведенні миротворчої місії ООН

Росія підтримає проведення миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу. Таку думку висловив російський блогер Ель Мюрід на livejournal.com.

Він зазначив, що процес узгодження миротворчої місії на Донбасі вийшов на етап визначення технічних деталей.

"Виникла пропозиція, від якої через добу після публікації в російській пресі ніхто не відхрестився і не назвав ворожими підступами. Суть пропозиції: на Донбас повинні бути введені 20 тисяч миротворців-військовослужбовців, 4 тисячі поліцейських, місію очолить Швеція. Від варіанту в 50 тисяч військових відмовилися, так як Росія може не погодитися", - розповів блогер.

Він акцентував увагу на чисельності миротворців, що може вказувати на їх розміщення по всій території Донбасу.

"У будь-якому форматі 20 тисяч військових - це не по лінії зіткнення, для цього їх занадто багато. А ось по всій території плюс межа - як раз. Плюс 4 тисячі поліцейських (до речі, а яких законів будуть дотримуватись ці міжнародні вартові порядку? Вже точно не внутрішнє законодавство "ДНР-ЛНР")", - зазначив блогер.

"Судячи з усього, Росія для порядку поупирається і, можливо, навіть, провалить перший варіант резолюції просто з принципу. Але в цілому реакція більш ніж доброзичлива", - написав він.

"Головне тут, мабуть, те, що процес виходить на обговорення технічних деталей виконання. Що наближає нас до остаточної дати того процесу, який було розпочато на початку травня 2014 року, коли Путін взяв курс на зраду", - зазначив Ель Мюрід.

До речі, мережу сколихнула іронічна листівка-звернення до проросійських жителів Донбасу.