Путіна просять не зносити музичні школи заради спортцентру його дочки

Путіна просять не зносити музичні школи заради спортцентру його дочки
Фото: Володимир Путін

Президента РФ просять допомогти організувати будівництво нової будівлі для тих установ, які виселяють

Батьки та випускники музичних установ просять президента РФ Володимира Путіна не зносити навчальні будівлі заради будівництва на їх місці школи акробатичного рок-н-ролу "Хамовники" в Москві. Відповідне звернення з'явилося на сайті онлайн петицій. Предметом конфлікту, як заявлено в петиції, є будівля на Трехгорному Валу, в якому знаходяться державне училище (коледж) духового мистецтва (ГУДІ), дитяча музична школа та дитяча хорова школа.

Путіна просять не зносити музичні школи заради спортцентру його дочкиФото: Катерина Тихонова, молодша донька Путіна

На місці будівлі під час будівництва школи "Хамовники" з'являться зали для спортивної гімнастики та акробатики, хореографії й батута, а також для проведення тренувань, міських та регіональних змагань. Крім цього в проекті передбачені готельні номери для спортсменів з інших міст і автостоянка. Загальна площа будівлі складе більше 5 тис. квадратних метрів, включаючи підземні поверхи.

"Знесення цієї будівлі і закриття музичних освітніх установ, які знаходяться в ній, залишить без музичної освіти близько тисячі дітей та студентів, які вже обрали свою професію... Створення і життєдіяльність ГУДІ і школи імені Блажевича підтримували видатні музиканти Росії: Євген Свєтланов, Тихон Хренніков, Андрій Ешпай, Карен Хачатурян, Володимир Співаков, Володимир Федосєєв, Альгіс Журайтис, Тимофій Докшицер, головні військові диригенти - Микола Михайлов, Віктор Афанасьєв, Валерій Халілов і багато, багато інших", - написано в петиції.

Під петицією підписалося понад 600 осіб. Автори документа просять Путіна допомогти у вирішенні конфлікту, зокрема - організувати для тих установ, які виселяють, будівництво нової будівлі та виділити додаткові кошти на придбання необхідного інструментарію.

Нагадаємо, що спортивну школу "Хамовники" на змаганнях з акробатичного рок-н-ролу представляла Катерина Тихонова, яку називають дочкою президента Росії Володимира Путіна.

Раніше повідомлялося, що у Москві заради будівництва спорткомплексу дочки Путіна закриють три навчальних заклади.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся