ua en ru

Зате зарплата 25 мінімалок: журналісти показали, як "трудяться" народні обранці

Зате зарплата 25 мінімалок: журналісти показали, як "трудяться" народні обранці Фото: П'ятниця, 21 жовтня, в Раді (24tv.ua)

Першому віце-спікеру Ірині Геращенко довелося закрити вечірнє засідання достроково

Верховна Рада закрила вечірнє засідання в п'ятницю, 21 жовтня 2016 року, при майже порожньому залі. Парламентські журналісти зняли з ложі преси фото, доводить, що п'ятниця є особливим днем не тільки для пересічних депутатів, але й для керівництва парламенту.

Закриваючи засідання достроково, перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко висловила надію, що причина відсутності депутатів в залі – поважна: вони могли поїхати на зустріч з виборцями.

Відзначимо, що в четвер, 20 жовтня, депутати проголосували за збільшення норм власного фінансового забезпечення діяльності народних депутатів – зарплата рядового народного обранця з 1 січня 2017 року становитиме 25 розмірів мінімальної зарплати (36,3 тисячі гривень). Крім того, для оплати праці помічників-консультантів незалежно від їх кількості кожному депутату виділили місячний фонд у розмірі 16 мінімальних зарплат (23,2 тисячі гривень).

Рішення про підвищення зарплати одним з перших підтримав народний депутат Олег Ляшко.