ua en ru

"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)

"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео) Фото: pixabay.com/Ganossi

Жителі столиці обурені злочинною діяльністю ромів

У Києві поскаржилися на ромів, які 25 квітня на зупинці швидкісного трамвая "Героїв Севастополя", за словами очевидця, намагалися обікрасти дівчину. Про це розповіла учасниця інциденту Дженнета Бабаджанова на сторінці "Мій Відрадний" в соцмережі Facebook.

"Для тих, кому не зрозуміло про що відео! Вонючки мало не пограбували дівчинку, яка піднімалася на зупинку. Одна з них найрозумніша тв*рюка, коли я її схопила за руку і перешкодила залізти в рюкзак, почала огризатися і обурюватися, після чого і вихопила прямо на зупинці", - написала Бабаджанова.

Вона також опублікувала відео, на якому видно кілька ромів і дівчину, яку, за словами очевидця, намагалися обікрасти.

Опубліковано Dzhenneta Babadzhanova 24 квітня 2018 р.

Відео: Роми в Києві намагалися обікрасти дівчину (facebook.com/dzhenneta.babadzhanova)

Опубліковано Dzhenneta Babadzhanova 24 квітня 2018 р.

Відео: Роми в столиці (facebook.com/dzhenneta.babadzhanova)

"У них спланована тактика. На дверях стоять пару людей "на шухері", залізли до дівчинки в рюкзак, я їм завадила, а вони потім ще й огризались", - додала вона в коментарях.

"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)

Скріншот поста (facebook.com/groups/Vidradny)

"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)

"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)"Намагалися обікрасти дівчину": у Києві поскаржилися на нахабних ромів (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/Vidradny)

Раніше повідомлялося, що в Києві на вокзалі оселилася група ромів. Ситуацію з ромами на вокзалі прокоментували у поліції. Пізніше націоналісти влаштували перевірку ромів на столичному вокзалі.

Нагадаємо, в Києві націоналісти спалили табір ромів.

У суботу, 21 квітня, члени радикальної організації С14 вигнали табір ромів з Лисої гори в Києві, після чого спалили намети і залишилися речі.

Хайп-таксі # 19: ваше ставлення до cожженію табори ромів (відео: РБК-Україна)