ua en ru

"Намагався втекти в парк": у Києві "гонщик" на Mercedes влаштував подвійну аварію

"Намагався втекти в парк": у Києві "гонщик" на Mercedes влаштував подвійну аварію Фото: ДТП (РБК-Україна)

За словами очевидців, тікав водій був п'яний

8 березня у центрі Києва сталася аварія за участю трьох автомобілів. ДТП сталося на Володимирському узвозі. Один з водіїв з місця аварії намагався втекти. Про це повідомляє "Інформатор".

Аварія сталася близько 23:00. за словами очевидців, вгору по Володимирському спуску на великій швидкості піднімався сірий Mercedes з еврономерами. Автомобіль носило по всій дорозі. За словами очевидців, потім машину понесло боком і він врізався в чорний Mercedes, спускався по Володимирському спуску. Сіре авто почало крутити на мокрій бруківці і він водійських стороною влетів у Renault Kangoo.

"Намагався втекти в парк": у Києві "гонщик" на Mercedes влаштував подвійну аварію"Намагався втекти в парк": у Києві "гонщик" на Mercedes влаштував подвійну аваріюФото: ДТП в центрі Києва (kiev.informator.ua)

Водій Renault Капдоорассказал, що бачив, як перед ним зіткнулися дві машини. Він встиг зупинитися. Але швидкість піднімався вгору Mercedes була настільки велика, що відбившись від сірого авто, він полетів в Renault.

Цікаво, що водій сірого Mercedes намагався втекти з місця аварії у Хрещатий парк. Але інші учасники ДТП наздогнали його. Водій почав удавати, що за кермом був не він, і видавав себе за пасажира. На щастя, у ДТП ніхто не постраждав.

"Намагався втекти в парк": у Києві "гонщик" на Mercedes влаштував подвійну аварію"Намагався втекти в парк": у Києві "гонщик" на Mercedes влаштував подвійну аваріюФото: Аварія сталася на Володимирському узвозі (kiev.informator.ua)

Очевидці ДТП сказали, що винуватець аварії був п'яний.

Як раніше повідомлялося, інженер відверто оцінила якість ремонту доріг у Києві.

Топ-5 найбільш небезпечних доріг у світі (Відео: STYLER.rbc.ua)