ru ua

"Працював за єду": на Донеччині затримали пособника терористів

"Працював за єду": на Донеччині затримали пособника терористів Фото: Бойовики "ДНР" (twitter.com/borisich_glass)

За свою роботу грошей найманець не отримував, тільки продуктові набори

У Краматорську затримали 35-річного місцевого жителя, який брав участь у незаконних збройних формуваннях. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області на своєму офіційному сайті.

Правоохоронці повідомили, що в ході перевірки оперативної інформації був затриманий 35-річний місцевий житель, який брав участь у незаконних збройних формуваннях.

У 2014 році чоловік вступив в ряди бойовиків і "ніс службу" на блокпосту, а саме незаконно оглядав автотранспорт та перевіряв документи у водіїв і пасажирів.

За свою роботу грошей найманець не отримував, тільки продуктові набори. Після звільнення міста від терористів він переїхав жити в РФ. А коли повернувся в Краматорськ, був затриманий співробітниками поліції.

Поліцейські зібрали докази причетності зловмисника до незаконним збройним формуванням.

"За фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 256 "Сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності" Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 5 років", - повідомили в поліції.

Нагадаємо, що журналіст показав харківських курсантів, які пішли на службу в "ДНР".

"Євгеній Овчинніков, Олександр Волошин, Юлія Крижанівська. До літа 2017-го курсанти Харківського національного університету цивільного захисту (простонародьи, "Пожарка"). З літа 2017-го співробітники МНС ДНР". Зверніть увагу, як Женя Овчинников розповідає про себе роспропагандистам: "Вчився на тимчасово підконтрольній території Україні". "На тимчасово підконтрольної", Карл! У Харкові! Це що ж, виходить, я теж вчився "на тимчасово підконтрольної"? Адже моя рідна харківська 36-а школа стоїть поруч з "Пожаркой", - написав він.