Працівник "Харківводоканалу" назвав український прапор "ганчіркою"

STYLERLIFE        17.11.2016 - 18:37
Фото: Микола Іванов (2day.kh.ua)
Фото: Микола Іванов (2day.kh.ua)

Микола Іванов, який працює на підприємстві менше одного року, вже встиг "відзначитися"

Співробітник прес-служби КП "Харківводоканал" Микола Іванов назвав державний прапор України "жовто-блакотною ганчіркою".

Такий коментар Іванов написав під постом Антикорупційного центру, в якому повідомлялося, у скільки разів комунальне підприємство завищило ціни при закупівлі прапорів.

"Микола не став мовчати і видав те, що мріють хоча б раз у публічній площині сказати практично всі, хто працює в харківських КП і Харківській міськраді... Я не знаю, як таке можливо в Харкові на третій рік війни з російськими терористами, але, на жаль, це реальність життя в нашому місті", - написав на своїй Facebook-сторінці співробітник Антикорупційного центру Євген Лисичкін.

 
 

За словами Лисичкіна, Іванов з головою прес-служби Олександрою Малиновської знаходяться "в теплих дружніх відносинах".

"Ну, а керівник прес-служби, відразу видно, вміє підбирати "кадри". Микола взагалі знаходиться в теплих дружніх відносинах, як з багатьма чиновниками міськради, так і з депутатами міськради та облради. Тепер, для тих, хто сумнівався, які настрої панують в КП "Харківводоканал" - можуть переконатися, що дива не буває", - додав Лисичкін.

 

відмінно. і так, наших місцевих мудаків треба знати в обличчя:

Опубліковано Elena Predkova 17 листопад 2016 р.

Зазначимо, що Микола Іванов почав працювати в "Харківводоканалі" з 2016 року, коли на підприємстві змінився склад прес-служби, після приходу нового директора. Очолила прес-службу Олександра Малиновська, яка раніше працювала прес-службі міськради.

До речі, Верняєв розповів, що відчуває під час гімну України.

On Top