ru ua

Поранений АТОшник розповів про різанину з водієм маршрутки

Поранений АТОшник розповів про різанину з водієм маршрутки Фото: Ніж (РБК-Україна)

Військовослужбовця обурила відмова пенсіонеру в пільговому проїзді

Ветеран АТО Ігор Гемба розповів про випадок з водієм маршрутки, який накинувся на нього з ножем. Як повідомив військовий виданню "Факти і коментарі", він міг би загинути.

alt

Фото: Порізана рука бійця АТО (facebook.com/Ігор Гемба)

Ігор Гемба обурився відмовою пенсіонеру пільговий проїзд у столичній маршрутці №410. Після зробленого зауваження між АТОшником та водієм виник конфлікт. Гемба звернув увагу на витяги з прав та обов'язків водія маршрутки, які висіли прямо в салоні.

"Я звернув увагу на витяги з прав та обов'язків водія маршрутки, які висіли в салоні прямо переді мною. В пункті про пільги було зазначено, що на них мають право "пенсіонери за віком". Щоб не бути голослівним, я просто процитував абзац з цього документа. На що водій відповів, мовляв, я не вмію читати... . І додав: "Це стосується тільки трамваїв і автобусів». "Ні, - заперечив я. - Тут чорним по білому написано, що це відноситься і до маршрутним таксі теж". - "З безграмотними людьми, які не вміють читати, не збираюся навіть розмовляти", - відрізав водій. "Що я тут неправильно прочитав?" - я поклав цей документ шоферові на панель", - розповів військовий.

alt

Фото: Інформаційний бюлетень в маршрутці (facebook.com/mariia.savrun)

Водій не відреагував на слова бійця. Тоді той вирішив зателефонувати директору маршрутки, але номер виявився недійсним. З обласним центром захисту прав споживачів АТОшнику також не вдалося зв'язатися.

"Продовжувати суперечку з водієм не збирався, але хотів повідомити про правопорушення його керівництву", - зазначив Ігор Гемба.

Ветеран АТО хотів зійти на вулиці Туполєва. Коли він став біля дверей і звернувся до водія з проханням бути гуманніше в наступний раз, той запропонував йому доїхати до кінцевої, і з поліцією з'ясувати, хто з них прав. Військовий погодився. В результаті конфлікт між чоловіками переріс у різанину.

altФото: Перелік пільгових категорій (facebook.com/mariia.savrun)

"Але коли ми доїхали до метро "Петрівка" і всі пасажири залишили салон, водій запитав, чому я не виходжу. "Так, а де поліція? - кажу. "Тобі треба - ти і викликай", - відповів він. Але як тільки я взяв у руки телефон, шофер буквально вибухнув. "Ти мене дістав!" - закричав і, вихопивши щось із-під сидіння, перебрався з своєї кабінки в салон. У нього в руках був кухонний ніж. Він мав намір вдарити мене ножем у живіт, але я інстинктивно закрився рукою - і отримав поранення. Водій повалив мене на заднє сидіння. Хотів завдати мені ще один удар, однак я схопив його за руки і утримував до тих пір, поки він не заспокоївся. Потім шофер підвівся, зайшов у свою кабіну, відчинив двері маршрутки і сказав: "Йди звідси", - розповів ветеран АТО.

alt

Фото: Маршрутка, де стався інцидент (facebook.com/mariia.savrun)

Коли військовий повідомив, що буде дзвонити в поліцію, водій закрив двері маршрутки і поїхав.

"У цей момент я додзвонився до поліції. Повідомив, що мене порізали ножем, і попросив їх викликати "швидку". Почувши, що я таки зв'язався з правоохоронцями, водій зупинився і... зробив те ж саме. Тільки він повідомив поліції, що це я на нього напав", - згадав боєць.

Нагадаємо, у Києві водій маршрутки підрізав бійця АТО.