ua en ru

Поранений боєць АТО розповів про перестрілку в Дніпрі

Поранений боєць АТО розповів про перестрілку в Дніпрі Фото: В результаті перестрілки загинули для АТОшника (pixabay.com/WolfBlur)

Трагічний випадок стався в понеділок, 24 липня

Родині АТОшника, пораненого в перестрілці в Дніпрі, раніше вже погрожували. Про це розповів колишній доброволець Едмонд Саакян у коментарі "КП в Україні".

Боєць уточнив, що інцидент, в результаті якого загинуло два екс-бійця АТО, не пов'язаний із "земельними розбірками" або подіями 9 Травня у Дніпрі.

Едмонд Саакян розповів, що зловмисники зателефонували його братові, який займався будівельним бізнесом. Йому призначили зустріч під приводом, що він нібито винен гроші.

"Я приїхав його підтримати. В одного "бійця" відразу помітив під курткою автомат. Я голосно сказав братові, що не хочу в цьому брати участь, зробив вигляд, що злякався. Сам пішов в машину і взяв мисливський карабін. Коли підходив до місця зустрічі, вже зав'язалася перестрілка, я почав відстрілюватися", - розповів постраждалий боєць.

Відео: Поранений боєць АТО розповів подробиці про перестрілку в Дніпрі (youtube.com/informator.dp.ua)

АТОшнику вистрілили в живіт, в обидві ноги і плечі. В результаті він отримав п'ять поранень.

"Я відстріляв всі десять патронів, більше при собі не було. У нападників було два автомата і, напевно, дробовик або рушницю, так як одне поранення ноги дробовое. Хлопці, які були з братом, взагалі беззбройні. Коли все стихло, до мене підбіг брат, який не постраждав. Він мене на машині відвіз у лікарню, а пораненим викликав швидку", - розповів Саакян.

Боєць розповів, що його родині раніше вже погрожували. Додому приходив невідомий чоловік, який залякав його мати. У цьому час їх з братом не було вдома.

Вночі 14 липня якийсь чоловік у капюшоні вилив на паркан будинку банку крові і поставив похоронний вінок.

У лікарні під охороною поліцейських зараз знаходяться п'ять поранених.

"Двоє у важкому стані, троє - середнього ступеня. Привезли постраждалих 24 липня, близько восьмої вечора, їх шестеро. Один був у стані клінічної смерті, з великою крововтратою, зупинкою серця. Намагалися врятувати в реанімації, але він помер. У всіх вогнепальні поранення. Ще двоє в реанімації", - розповів заввідділенням Юрій Скребець.

До речі, МВС взяло під охорону сім'ю пораненого адвоката.