ua en ru

Поранені бійці АТО розповіли про запеклий бій під Жолобком

Поранені бійці АТО розповіли про запеклий бій під Жолобком Фото: Військові (mil.gov.ua)

Після бою в лікарні Дніпра доставили 7 поранених військових

В медичні установи Дніпра військовою авіацією були доставлені 7 поранених військовослужбовців, деякі з них розповіли моторошні подробиці про запеклому бою під Жолобком. Про це повідомляє ТСН.

Бійці 93-ї бригади називали бій на бахмутської трасі під Жолобком справжнім пеклом. Вони розповіли, що бойовики обстрілювали їх позиції п'ять годин поспіль.

"Вони запускали безпілотники, які висіли над нами, і прицільно били артою. Били з усіх калібрів. Фронт був на 180 градусів, іноді і більше. Хотіли повністю відрізати нас. Там стріляли так, що не почув, що свистить. Відчув лише, що вибух сильний і дуже заболіла голова. Очі відкриваю – а я вже на колінах на дні окопу, а окоп кров'ю заливається", - розповів про своє поранення один з бійців.

У найбільш важкому стані перебуває 26-річний боєць Ігор. У нього сильна внутрішня кровотеча, множинні осколкові поранення. За його життя в даний час борються відразу кілька бригад хірургів.

"Поранення вкрай складне, повністю розбитий низ живота. Поранення грудей, стегна, прострілене плече, поранення обличчя. Вкрай важкий", - повідомляє головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Відео: Поранені розповіли про запеклий бій (tsn.ua)

Нагадаємо, в Дніпро на військовому літаку доставили сім поранених бійців АТО.