ua en ru

Поранений в Авдіївці британський журналіст збирається повернутися в зону АТО

Поранений в Авдіївці британський журналіст збирається повернутися в зону АТО Фото: Крістофер Нунн

За словами Крістофера Нунна, він вже працює над книгою про війну на Донбасі

Британський фотожурналіст Крістофер Нунн, який отримав поранення під час обстрілу Авдіївки, збирається повернутися в зону АТО. Про це пише видання "КП в Україні".

"Як тільки видужаю - поїду знову на схід, працювати. Ті фотографії, що встиг зняти, будуть використані в книзі про війну на Донбасі, яку хочу видати", - розповів 34-річний британець.

За словами Нунна, в Англії події на сході України не мали великого резонансу, в новинах про це майже не говорять. Багато уваги цій темі в британських ЗМІ почали приділяти лише після його поранення.

"Це шанс, що про все, що відбувається у вас, про всіх цих бідах дізнається, якомога більше людей. І це історія не про моє поранення, а про війну і страждання мирних людей", - зазначив він.

До речі, Крістофер продовжує з допомогою своїх друзів в Англії збирати допомогу для сім'ї загиблої Олени, в гостях у якої він був, коли його поранило. У жінки залишився 9-річний син і мама, яких вона напередодні загибелі відправила з Авдіївки на мирну територію.

Нагадаємо, журналіст постраждав під час обстрілу Авдіївки 2 лютого. Він отримав поранення двох очей і був контужений, в лікарні Дніпра йому прооперували важко поранене око.