ru ua

Вразлива душа: Стали відомі деталі про життя загиблої в Домінікані голої росіянки

Вразлива душа: Стали відомі деталі про життя загиблої в Домінікані голої росіянки Наталія Бородіна (Колаж РБК-Україна)

Подруга дівчини розповіла, якою була загибла

В Домініканській республіці за трагічних обставин загинула 35-річна туристка з Росії Наталя Бородіна. Напівгола уродженка Челябінської області висунулася з вікна рухається авто і вдарилася головою об дорожній знак. Через відкритий перелом черепа та політравму дівчина померла на місці.

На відпочинок в Домініканську Республіку Бородіна приїхала з колегами. У соціальних мережах загибла любила публікувати відверті фотографії, однак при цьому писала вірші про втрачену любов і ділилася ними з друзями. Про це повідомляє life.ru.

"Однажды я уйду из дома. И вычеркну из жизни наши дни! Однажды я сменю все адреса и телефоны.. И больше не скажу, как я люблю.. И это станет как-то непривычно... И холодно на сердце от тоски... А я устала от твоих "обычно"... Мне надоело жить и ждать любви", - писала загибла.

"Заплачу я сегодня за бокалом, Дам волю сердцу и душе слезу, Чтоб вспомнить брата, папу, дядю, Всех, кто ушел к небесному отцу!" – так звучать ще одні рядки Бородіної.

Стало відомо, що зміни в житті Бородіної відбулися буквально за три роки. Не так давно вона була скромницею, яка воліла до більш елегантного стилю в одязі, проте після вона "перетворилася на справжнього хижака".

Наталя багато подорожувала, любила кататися на лижах, ходила по дорогим ресторанам і вела активний спосіб життя.

Подруга загиблої Катерина розповіла, що дізналася про трагедію з соціальних мереж, коли побачила у Facebook фотознімок паспорта Бородіної.

Вони давно не спілкувалися особисто, однак переписувалися в соціальних мережах. Катерина розповіла, що у трагічно загиблої росіянки залишилась дитина.

За її словами, Наталя мешкала в Каннах і висилала сестрі гроші на утримання сина. А от де і ким працювала дівчина, її родичі не знали.

Також в росЗМІ повідомляють, що мати і сестра загиблої Наталі Бородіної не мають засобів для доставки її тіла на батьківщину.

"У Наталі в Челябінській області залишилася рідна сестра Юлія і мама, якій вже 80 років. Її сестра виховує свого сина, а також сина Наталії. Необхідних коштів на транспортування тіла загиблої у них немає", — розповіла співрозмовниця.

Раніше повідомлялося, що безглузду смерть оголеною російської туристки в Домінікані зняли на відео.