ua en ru

"Раніше було ніяково сказати, що я її люблю": в мережі поділилися історією матері АТОшниці-парамедика (фото)

"Раніше було ніяково сказати, що я її люблю": в мережі поділилися історією матері АТОшниці-парамедика (фото) Фото: парамедик Аліна (facebook.com/backandalive)

Жінка стала матір'ю ветерана війни

Ольга Вяткіна - мати парамедика Аліни, яка служила в "Госпитальерах", розповіла історію про свою доньку. За її словами, вона спочатку не знала, чим займається дочка. Та їй сказала, що привезла гуманітарну допомогу у військову частину на Донбасі, повідомляється на сторінці "Повернися живим" Facebook.

До останнього Аліна не казала матері, де вона знаходиться.

"Одного разу вона мені подзвонила, каже: "Ма, ти вдома?"."Немає". Через деякий час телефонує, знову питає, чи вдома. "Ні, ще не вдома". "Чому так пізно? Я через півгодини буду вдома!"Я почала бігти додому, і зупинилася біля під'їзду, щоб зустріти її на вулиці. І ось загортає з-за рогу бусик, їх "швидка". Майорить червоно-чорний прапор ... бусик зупиняється. Виходять люди, одягнені в камуфляж. Виходить моя дочка, точно так само одягнена у камуфляж ... Сказати, що я була збентежена - нічого не сказати. Емоцій було дуже багато різних - і радість від того, що я її бачу, і розуміння, що це дійсно те, чого я боялася зізнатися, про що не здогадувалася. Коли вона сказала, де була, мені стало моторошно. Тому що я почала усвідомлювати, де саме, в якому пеклі був мій дитина", - розповіла Ольга Вяткіна.

Мама парамедика чекала дзвінків від дочки з завмиранням серця, хвилювання не давало спокійно спати.

"Я ніколи не могла уявити, що можу бути мамою ветерана. Це нонсенс! Не могла думати, що така небезпека життя моєї дитини може статися, що може статися війна ... Ми звикли, що батьки першими йдуть з життя, а тут почали йти з життя діти, і це страшно, і не можна з цим змиритися, не можна цього прийняти! А життя показує, що це відбувається ... і це впливає, звичайно, на життя, на відносини. На другий план відійшло багато речей. Цінуєш кожну хвилину, кожне слово. Якщо раніше мені, можливо, було незручно де сказати, що я її люблю, то зараз це стало надважливо - в будь-який момент говорити про те, що людина тобі доріг, важливий, ти його любиш, приймаєш ти нею пишаєшся", - зізнається жінка.

"Раніше було ніяково сказати, що я її люблю": в мережі поділилися історією матері АТОшниці-парамедика (фото)"Раніше було ніяково сказати, що я її люблю": в мережі поділилися історією матері АТОшниці-парамедика (фото)Фото: Аліна з мамою (facebook.com/backandalive)

Нагадаємо, що волонтер закликала українців пам'ятати про війну.

У березні Україна втратила 10 захисників