ru ua

"Розплата буде важкою": Сотник вважає, що кожен росіянин відповість за війну на Донбасі

"Розплата буде важкою": Сотник вважає, що кожен росіянин відповість за війну на Донбасі Фото: Російський незалежний журналіст Саша Сотник (glavnoe.ua)

Російський журналіст Саша Сотник вважає, що за страждання жителів Донбасу і Криму будуть відповідати громадяни РФ

Незалежний російський журналіст говорить, що відповідальність за Крим і Донбас понесе кожен громадянин Росії.

Таку думку він висловив в інтерв'ю "Детектор медіа".

"Крим анексований Росією, а на Донбасі Кремль здійснює один злочин за іншим. Скільки не називай війну "гібридної", це — війна, і смерть "гібридної" не буває. Це завжди горе, втрати, втрати...", – заявив журналіст.

"Гинуть люди. І за ці страждання Росії теж доведеться відповідати — з живим Путіним в Гаазі або мертвим, - неважливо. Відповідальність понесуть всі, кожен громадянин Росії. І я — в тому числі", – повідомив Сотник.

Він стверджує, що російське суспільство сьогодні почувається розгублено.

"Воно ще не відчуває себе обдуреним, але хвиля ейфорії явно сходить нанівець. Ризикну припустити, що найближчим часом маятник може гойднутися в іншу сторону, і аж ніяк не на користь Кремля. Зараз ми спостерігаємо період "безвременья": сп'яніння минуло, але важке похмілля ще не навалилося", – сказав журналіст.

"При путінському режимі скоєно стільки злочинів — як всередині Росії, так і за її межами — що розплата буде важкою. Можливо, її ціною стане розпад Росії... Кожен новий день пролонгації влади Путіна і його банди залишає все менше шансів на збереження моєї країни в колишніх геополітичних межах", – зазначив російський журналіст.

До речі, журналіст Саша Сотник розповів про погрози на свою сторону.