ua en ru

"Розп'ятий хлопчик відпочиває": "ДНР" відзначилися новим фейком про "Правий сектор"

"Розп'ятий хлопчик відпочиває": "ДНР" відзначилися новим фейком про "Правий сектор" Фото: Едуард Басурин (facebook.com-novorossia)

Терористи заявили про "звірства" під Донецьком

"ДНР" вигадали новий фейк про "Правий секторі". Його "видав" так званий заступник командувача оперативного командування терористів Едуард Басурін в інтерв'ю сепаратистським ЗМІ.

Він розповів про те, що активісти нібито ламають сім-карти оператора бойовиків "Фенікса" або ж вимагають "викуп".

"Там взагалі був кричущий випадок: бабуся загорнула тормозок в місцеву газету. Коли вони її побачили, то забрали тормозок і намагалися на вулиці спалити газету. Був сильний вітер, і вони не могли її підпалити. Вони змушували бабусю цю газету з'їсти. Люди обурилися, слухати їх ніхто не став. Коли люди почали обурюватися, вони газету все-таки забрали, тормозок віддали, але в дуже грубій формі поводилися з людьми, які перебували в цьому автобусі", - заявив Басурин.

Відео: Едуард Басурин (youtube.com/TK Union)

"Розп'ятий хлопчик відпочиває! Наркоман Бася каже, що злі "правосеки" на блокпосту змусили з'їсти бабусю газету "ДНР", - прокоментували на сторінці "Фосфорна Горлівка" Twitter.

"Розп'ятий хлопчик відпочиває": "ДНР" відзначилися новим фейком про "Правий сектор"

Скріншот поста (twitter.com/natohawks)

Нагадаємо, бойовик "ДНР" погрожував автоматом спостерігачам ОБСЄ.

Так, у понеділок, 5 березня, автомобіль місії ОБСЄ був взятий на приціл терористом на під'їзді до блокпосту. У бойовика в руках був автомат АК-74, який він націлив на машину.

Спостерігачі ОБСЄ зупинилися і попросили через прочинені двері опустити зброю.